LA NOCHE FLAMENCA

Čtvrtek 17.05.2018 / start 19:00 - 21:00 / kde kostel sv. Václava / předprodej 200,- / na místě 230,- / / /
LA NOCHE FLAMENCA
HUDEBNĚ-TANEČNÍ PŘEDSTAVENÍ

Zažijte magickou atmosféru španělského flamenca v krásném kostele sv. Václava v Opavě, kde se necháte unést španělskými kytarami, zpěvem a tancem. Představí se Morenito de Triana, původem ze Slovenska.  Ve Španělsku žil 7 let a může se pochlubit i vítězstvím v několika španělských soutěžích ve hře na kytaru. V České republice je nejžádanějším kytaristou a v současné době hraje po boku Lucie Bílé v muzikálu Carmen. Michael Cába je vynikajícím perkusionistou, který pravidelně jezdí nasávat rytmiku na Kubu a učí se pod vedením skvělých kubánských mistrů. Michael  měl také možnost hrát i po boku Anny K.

Adan Sanchez pochází ze Španělska, konkrétně z Cadiz a do České republiky ho přitáhla láska k ženě. V České republice vyučuje hru na kytaru na Internacional School of Ostrava.

Tanečnice Denisa a Petra se flamencu věnují už více než 10 let a pravidelně navštěvují španělskou Andalusii, kde se učí pod vedením úžasných španělských lektorů. V současné době Denisa vystupuje v muzikálu Carmen s orchestrem Cigánski Diabli, se kterými ji na konci roku čeká turné po Jižní Koreji.